/Files/images/partsvniki/18 (1).gif

/Files/images/partsvniki/DSCN9518.JPG

Старша медична сестра - Лукінова Олена Шамілівна

/Files/images/partsvniki/g21017.gif

Медичне обслуговування в ДНЗ проводиться згідно слідуючих нормативних документів: Закону України «Про охорону дитинства» від 26.04 2001 р. №2402-ІІІ, Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, постанови Кабміну «Порядок медичного обслуговування дітей у ДНЗ, наказом МОЗ України і МОН України «Про удосконалення організації медичного обслуговування дітей у ДНЗ «Положенням про медичний кабінет ДНЗ», інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ, документами щодо організації харчування «Про запровадження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», наказом «Про порядок організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», листом МОН України «Про харчування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування у загальноосвітніх навчальних закладах», «Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» (зі змінами).