/Files/images/методична робота.jpg

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ НА НОВИЙ 2023/2024 навчальний рік

Єдина науково-методична тема: "Національно-патріотичне виховання, як основа формування європейських цінностей дітей дошкільного віку в умовах воєнного стану"

Основні завдання на новий 2023/2024 навчальний рік:

1. Формування основ соціально-громадської компетентності дітей дошкільного віку шляхом упровадження в практику роботи парціальної програми "Моя країна-Україна"

2. Оптимізація логіко-математичного розвитку та сенсорного виховання дітей дошкільного віку з метою формування основ сенсорно-пізнавальної та логіко-математичної компетентностіей шляхом використання міжпредметних ігор та вправ.

3. Підвищення якості роботи щодо формування активної позиції дошкільника з питань власної безпеки шляхом застосування методів та прийомів інноваційної педагогічної технології ТРВЗ Г.Альтшуллера

Положення про ВСЗЯО

Стратегія розвитку 2020-2025 р.р.