Про проведення Всеукраїнського тижня безпеки для дошкілля

Міністерство освіти і наукиінформує, що з метою об’єднання зусиль для забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні з 3 до 6 липня 2023 року відбудеться Всеукраїнський тиждень безпеки, який реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ для підтримки сімей із дітьми, які постраждали від війни.

До участі у заході запрошують керівників, педагогів закладів дошкільної освіти, батьків, викладачів закладів вищої освіти, представників органів управління освітою, методичних служб, ІППО, засновників.

Звертаємо Вашу увагу на реєстрацію до 03.07.2023.

З Програмою Всеукраїнського тижня безпеки (Лист МОН №4/2261-23 від 30.06.2023) в рамках проєкту можна ознайомитися запосиланням.

Організація безпечного освітнього простору в закладах дошкільної освіти та обладнання укриттів

/Files/images/организация.jpg